تعمیرات مبل در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

خدمات تعمیرات مبل در تهران چگونه است ؟

تعمیر مبل ؛ به مجموعه اقدامات و خدماتی گفته می شود که سبب نو شدن مبلمان کارکرده و تعویض قسمت های آسیب دیده مبل ، می باشد. همیشه نیاز به تعویض کلی و خریداری مبلمان جدید نخواهید داشت. کافی است مجموعه با تجربه را برای تعمیرات مبل خود پیدا کنید. به این ترتیب انگار مبل جدیدی خریداری کرده اید.
شما از طریق وبسایت ما، می توانید براحتی از خدمات تعمیرات مبل در تهران استفاده کرده و براحتی از طریق کارشناسی که ما به منزل و یا محل کار شما؛ اعزام می کنیم، به سادگی و در کمترین زمان ممکن می توانید مشکل مربوط به مبل خود را حل نمایید.
لازم است به شما عزیزانی که ساکن تهران هستید این مژده را بدهیم که خدمات تعمیرات مبل در تهران ، توسط شرکت خانه شیک، همه مناطق تهران را در بر خواهد گرفت. پس در صورتیکه برای سرویس های مبلمان شما، اعم از کلاسیک و ال و یا راحتی و سلطنتی، با هر طرح و مدل مشکلی بوجود آمد ، درنگ نکنید و با تماس با مسئولان پشتیبانی این فروشگاه از خدمات ما ، بهره مند شوید.
در تهران بزرگ، کارگاه های مختلفی وجود دارند که به کار تعمیرات مبلمان مشغول هستند اما آنچه که مسلما یک شرکت یا کارگاه را از بقیه رقیبان متمایز می کند، تخصص و مهارت در امر تعمیر و همچنین هزینه کارکرد مناسب و مقرون به صرفه، استفاده از خدماتی همچون حمل و نقل و جا به جایی، ضمانت در استفاده بهترین متریال، و مهمتر از بقیه موارد، خوش قولی و تعهد می باشد.
این موارد می توانند در موفقیت یک شرکت خدمات تعمیر مبل در تهران نقشی بسیار اساسی ایفا کنند.

تا انتهای مقاله با ما باشید تا بهترین تعمیرات مبل در تهران را به شما معرفی کنیم

تعمیرات مبل تهران
نمونه کار تعمیرات مبل در تهران

تعمیرات مبل روشی مطمئن برای نو کردن مبلمان قدیمی شما میباشد.

ویدئو تعمیرات مبل

جنس گذاری با کیفیت در کار مشتری محترم مجموعه خانه شیک

قبل و بعد از تعمیرات مبل

دکمه اسکرول را با کلیک و لمس به چپ و راست هدایت کنید

تعمیرات مبل تهرانتعمیرات مبلمان تهران

برای مشاوره و درخواست تعمیرات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

واحد فروش: ۶۷۵۳ ۲۰۰ ۰۹۱۰

تعمیرات مبل در شمال تهران :

اگر در مناطق شمالی تهران ساکن هستید ، و قصد تعمیر مبل خود را دارید ، با خانه شیک در ارتباط باشید. هر منطقه ایی که قرار داشته باشید ، بدون هیچ محدودیتی برای ارزیابی مشکل مبلمان شما ، نیروهای متخصص خود را به محل اعزام می کنند. اطلاعات جامع تر را می توانید با توجه به محل زندگی خود، از مقاله های بخش های دیگر مطالعه بفرمایید.

تعمیرات مبل شمال تهران
تعمیرات مبل غرب تهران

تعمیرات مبل در غرب تهران :

خانه شیک ، علاوه بر مناطق شمالی ، مناطق غربی تهران را هم کاملا تحت پوشش قرار داده است و خدمات تعمیرات مبل در تهران ، در غرب این شهر به طور گسترده از سوی این شرکت ، انجام می پذیرد. کافیست با یک تماس در مورد نحوه استفاده از خدمات ما در غرب تهران و مناطق مختلف آن؛ آگاه شوید.

تعمیرات مبل در شرق تهران :

اگر در شرق تهران ساکن هستید و احساس می کنید که سرویس مبلمان شما دچار کهنگی شده و یا با نشستن بر روی آنها، سر و صدایشان به آسمان بلند می شود، شما نیاز به یک شرکت ارائه کننده خدمات تعمیرات مبل در تهران را دارید که به راحتی در دسترس شما قرار بگیرد و نیاز نداشته باشید از منطقه ایی که هستید، به مناطق دیگر رجوع کنید. آگاهی در این زمینه را می توانید در بخش های دیگر ملاحظه بفرمایید.

تعمیرات مبل شرق تهران
تعمیرات مبل جنوب تهران

تعمیرات مبل در جنوب تهران:

شرکت خانه شیک ، مفتخر است که برای همشهریان عزیزی که در جنوب تهران ساکن هستند ؛ تمامی خدمات لازم را ارائه داده و دغدغه رفت و آمدها ، شلوغی و ازدحام جمعیت را برای آن دسته از دوستانی که قصد نو کردن پارچه های رومبلی خود را دارند و می خواهند محیط منزل و یا محیط کارشان را تغییر دهند، از بین برده است. متخصصان ما به سرعت به محل زندگی و یا کار شما ، بدون فوت وقت ، اعزام خواهند شد. برای بدست آوردن اطلاعات تکمیلی ، به مقاله مربوط به این بخش مراجعه بفرمایید.
هر منطقه ایی از تهران بزرگ که زندگی می کنید ، بهتر است با مراجعه به وبلاگ مخصوص ( شمال تهران ؛ غرب ؛ شرق و جنوب تهران ؛ ) با نحوه خدمات رسانی خانه شیک جزئی تر آشنا شوید.

۱. تعمیرات مبل خانه شیک

خانه شیک برندی نام اشنا در صنعت مبلمان کشور، با ثبت ۱۶۰۰+ تعمیرات مبل موفق در ۳۵ سال باعث شده است که رضایت ۹۰ درصدی مشتریان خود را بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خانه شیک صفحه درباره ما و برای دیدن نمونه کارها بیشتر به صفحه مربوطه رجوع کنید

همچنین شرکت خانه شیک عضو اتحادیه درودگران و مبل سازان ایران میباشد

مناطق تحت پوشش تعمیرات مبل در خانه شیک

چه مناطقی در تهران تحت پوشش شرکت خانه شیک است ؟

خدمات تعمیرات مبل در تهران ، برای خانه شیک ؛ محدودیت ندارد. تمام مناطق ۲۲ گانه تهران را خانه شیک پوشش خواهد داد. با توجه به اینکه استفاده از مبلمان و سرویس های راحتی ، در اکثر خانه ها وجود دارد، استفاده از خدمات تعمیر و تعویض بخش های مختلف یک دست مبل ، هم گسترش و رواج بیشتری پیدا کرده است.
در کلانشهری همچون تهران ، با جمعیت میلیونی ، استفاده از وسایل راحتی همچون مبلمان هم از شمار بالایی برخوردار بوده ، در نتیجه تعمیرات مبلمان در تهران هم بیشتر مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است.
با توجه به گستردگی جمعیت شهری و جغرافیایی تهران؛ اگر نیاز به خدمات تعمیرات مبل در تهران را دارید ، از شرکت هایی که تمام مناطق تهران را بدون قید شرط ، تحت پوشش خود قرار می دهند ؛ کمک بخواهید.
فروشگاه خانه شیک ، در همه جای تهران مفتخر به این همکاری با شما است.

مواردی که شرکت های خدمات تعمیرات مبل در تهران باید به آن توجه ویژه داشته باشند ، وجود کارگاه های به روز و مجهز به ابزار کاربردی و مناسب ، وجود متخصصان ماهر و با تجربه در این کارگاه ها ، همکاری با تولید کننده های پارچه های رومبلی و یا عمده فروشان مشغول در این حرفه و واردکننده های پارچه رومبلی ، استفاده از ابتکار برای تعمیر و تعویض بخش های مشکل دار مبلمان ، ضمانت خدمات و خوش قولی و تعهد و . . همگی از مواردی است که به احساس رضایت مندی مشتری از آن کارگاه یا فروشگاه ، کمک بسزایی خواهند کرد.
یافتن کارگاه یا شرکتی که همه این موارد را به صورت پکیجی در اختیار داشته باشد و رضایت بسیاری از مشتریانش را به دنبال داشته باشد، در تهران با این حجم از وسعت و تعدد این شرکت ها ، کار آسانی نیست!
خدمات تعمیرات مبل در تهران ، با خدمات مبل خانه شیک ، را طوری تجربه خواهید کرد که به دوستان و اطرافیان خود نیز پیشنهاد خواهید داد.

شماره تماس : ۰۹۱۰۲۰۰۶۷۵۳

آدرس کارگاه: تهران, اکباتان, کوی بیمه, خیابان عظیمیه

۲. مبل شانا

تعمیرات و بازسازی توسط افرادی مجرب که آگاه به کسب و کار در بازار مبل و آشنا به چرخه تولید مبل هستند انجام می‌پزیزد. یک مبل مستعمل و قدیمی تعمیر شده می‌تواند عمل بیشتر و کارایی بهتری نسبت به مبل‌های نو موجود داشته باشد مضاف بر اینکه با توجه به انتخاب پارچه مبلی رنگ چوب و … توسط مشتری این خدمات ارزشمندتر خواهد شد و تناسب بیشتری برای سلیقه جمعی خانواده در پی دارد.

این مجموعه میکوشد تا با مشاوره صحیح و همچنین ارائه خدماتی درخور سلیقه مشتریان خود گامی در راستای ارتقاء این صنعت برداشته و جزء مدعیان این حرفه باقی بماند. این مجموعه از سال ۱۳۸۳ در این صنعت فعالیت می‌نماید و توانسته است با توجه به فاکتور‌های اشاره شده مشتریان وفاداری را در سراسر کشور داشته و از این رو به خود می‌بالیم.

۳. الو مبل

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات الومبل با دو دهه فعالیت مستمر آماده ارائه خدمات زیر به همشهریان عزیز در کلیه مناطق تهران بزرگ میباشد. هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز با ارائه برترین کیفیت خدمات و برآورد مناسب ترین هزینه تعمیرات مبل است.

۴. تعمیرات مبل استقبال

کارگاه رویه کوبی و تعمیر مبل استقبال با بیش از ۲۵ سال سابقه کار و افتخار همکاری با بهترین و مجربترین استاد‎کاران تعمیر مبل تمامی خدمات مورد نیاز برای تعمیرات مبلمان شما را با بالاترین کیفیت ارائه مینماید. تعمیر انواع مبلمان استیل و کلاسیک، راحتی و تمام پارچه، مبلمان اداری، مبل تختخواب‎شو و همچنین تعمیر مبلمان خارجی از جمله مبل استقبال ترکیه در این مرکز بصورت حرفه ای انجام میشود.

۵. ۲۰ مبل

گروه تولیدی بیست مبل با سابقه ای ارزشمند در امر تولید و تعمیرات مبلمان خانگی با ارائه طرح های جدید و نوین و با استفاده از ابزار آلات و یراقات کیفیت بالا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد . محصولات ارائه شده تولید مستقیم و دارای طرح های اختصاصی گروه تولیدی مبلمان ما می باشد. پیشکسوتان این مجموعه دارای تجربه بسیار زیادی در زمینه انواع مبلمان منزل دارند و از قوانین اتحادیه صنف درودگران و مبل سازان تهران پیروی کرده و همیشه سعی کردیم رضایت مشتری را جلب نماییم.

۶. ربکالا

مجموعه ربکالا در دو زمینه تعمیر مبل و فروش اینترنتی پارچه مبلمان فعالیت می کند . از آنجاییکه فعالیت تخصصی و حرفه ای هدف اصلی ماست بنابراین تصمیم گرفتیم تنها در دو زمینه تعمیر انواع مبلمان استیل و راحتی و همچنین فروش اینترنتی پارچه ی مبل تمرکز کنیم و خوشبختانه تا جایی در این زمینه به موفقیت رسیده ایم که امروزه می توانیم خود را بزرگترین فروشگاه اینترنتی پارچه مبل بنامیم.

۷. تعمیرات مبل آرمین

تعمیرات مبل آرمین با دو دهه فعالیت مستمر آماده ارائه خدمات زیر به همشهریان عزیز در شمال و شمال غرب تهران بزرگ میباشد. هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز با ارائه برترین کیفیت خدمات و برآورد مناسب ترین هزینه تعمیرات مبل است.

شماره تماس : ۰۹۱۲۹۱۷۱۷۴۰

آدرس کارگاه: اتوبان همت – بعد از ورودی شهران – کن بالا – الغدیر یکم – نرسیده به چهار راه شیدا – پلاک ۳۳۰ – مبل آرمین

مبل خانه شیک

بهترین تعمیرات مبل در تهران مربوط به چه شرکتی می باشد ؟

تعمیر مبل ، کاری تخصصی می باشد که با یک بار و دو بار انجام دادن، مسلما نمی توان تجربه کاری در این زمینه را به طور کامل کسب کرد. در شهری مانند تهران به وفور شرکت ها و کارگاه هایی که به تعمیرات مبلمان بپردازند ، پیدا می شود اما همانطور که در ابتدای این مقاله هم گفتیم ، اولین مسئله ، تجربه کافی در این زمینه می باشد. متخصصانی که علاوه بر گذراندن دوره های آموزشی و کارآموزی ، تجربه کافی را هم در طول سالهای مختلف بدست آورده باشند.
شما با یک جستجوی ساده در دنیای وب ، می توانید بسیاری از این شرکت ها را پیدا کنید، اما بهتر است قبل از هرگونه مذاکره از نظرات کاربران و مشتریان این مجموعه ها ؛ آگاهی پیدا کنید.
معمولا شرکت های خدمات رسان تعمیرات مبل ، به صورت تصویری ، عملکرد خود را به نمایش خواهند گذاشت تا مراجعان با توجه به دیدن جزئیات ، تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که گمان می کنید با اولین مشکلی که برای مبلمان تان بوجود آمد ، آنها دیگر بلااستفاده خواهند شد و باید مجددا اقدام به خریداری مبل نو نمایید، بد نیست بدانید که اصلا اینطور نیست!
اگر در تهران ساکن اید ، با شناخت از شرکت های تعمیرات مبل در تهران ؛ می توانید مبل خود را دوباره نو کنید. به راحتی می شود مشکلات داخلی مبلمان شما را حل نمود ، قسمت های فرسوده را تعویض کرد و در صورت علاقه با تعویض پارچه قدیمی ، به طور کامل مبلی جدید ، به سفتی و راحتی روز اول را به خانه ببرید.
البته با هزینه ایی بسیار کمتر از خرید یک دست مبل جدید.
شرکت خانه شیک ، با خدماتی متمایز این خواسته را برای شما عزیزان تهرانی قادر است که برآورده کند.

تعمیرات مبل در منزل

تعمیرات مبل در منزل در تهران چگونه می باشد ؟

کافی است که شما با خانه شیک ارتباط برقرار کرده و تماس حاصل نمایید ، کارشناس ما به منظور ارزیابی آسیب و مشکلات مبلمان شما به محل مورد نظر شما اعزام می شود و به برآورد میزان خسارت و آسیب و زمان مورد نیاز برای تعمیرات و هزینه می پردازد. البته گاهی هم ممکن است با بررسی حضوری کارشناس ، شما متوجه این موضوع شوید که به دلیل آسب های جدی وارده به مبل شما ، بهتر است تعمیری صورت نگیرد زیرا ، ارزش هزینه کردن را نخواهد داشت. صداقتی که شاید مهمترین اصل در انجام خدمات باشد.

در اینجا لازم است با چگونگی تعمیرات هم تا حدودی آشنا شوید. آسیب های وارده به مبلمان می تواند شامل آسیب به پایه ها ، در رفتگی فنر مبل ، فرورفتگی فوم و اسفنج مبل ها ، کهنگی و کثیفی پارچه رومبلی ،
خراش و شکستگی های مکرر بر روی قسمت های چوبی ، رنگ پریدگی و از این دست مشکلات باشد. روند بررسی و تشخیص محل اصلی مشکل مبل ؛ را متخصصان خانه شیک براحتی انجام خواهند داد.
چه عواملی بر قیمت تعمیرات مبل در تهران تاثیر می گذارد ؟
بسته به میزان آسیب و تعمیراتی که بر روی مبلمان انجام می گیرد ؛ هزینه ها متغیر خواهند بود . البته لازم به ذکر است که خدمات تعمیرات مبل در تهران ، از قیمتی مصوب تبعیت می کند اما با توجه به خواست و سلیقه مشتری در انتخاب نوع متریال به کار رفته در مبل و قیمت روزانه این مواد در بازار ، ممکن است تا حدودی قیمت ها حالت شناور به خود بگیرند اما مطمئنا این مطلب به معنی تحمیل هزینه های بالا به مشتری به بهانه همیشگی ( نوسان قیمت ارز ، کمبود مواد در بازار و . . . ) نمی باشد. انصاف و تعهد و مشتری مداری مهمترین شاخصه یک شرکت خدمات تعمیرات مبل در تهران یا هر استان دیگری ، باید باشد.
به طور کلی ، مقایسه هزینه های دو دست مبل با طرح و ساخت متفاوت ، کار منطقی نیست. ممکن است هزینه تعمیرات مبلی با حجم و اندازه بزرگ به اندازه تعمیرات مبلی ظریف اما با پیچیدگی های زیاد در طراحی و یا تزئینات ، نباشد. یا گاهی اوقات تجهیزاتی که باید در یک مبل جایگزین و تعویض شوند ؛ با توجه به مدل آن به سختی در بازار یافت می شود ، و یا زمان انجام تعمیرات هم به خودی خود بر روی هزینه ها اثرگذار خواهد بود. مثلا در شب عید .
همه عوامل گفته شده ؛ در مجموع در تعیین هزینه های نهایی تعمیرات مبل ؛ مؤثر خواهند بود. اما خانه شیک با در نظر گرفتن همه این مسائل و جوانب امر ، سعی خواهد داشت بهترین خدمات را با قیمتی مناسب برای مشتریان خود ارائه نماید.

هزینه حمل و نقل مبلمان در مجموعه خانه شیک :

مجموعه خانه شیک با در نظر گرفتن حسن اعتماد مشتریان عزیز ، به منظور قدردانی بیشتر ، یکی از مواردی که معمولا به مجموع هزینه های مشتریان ، وارد می کرد را تقبل کرده و به این ترتیب ، مشتری می تواند با خیالی آسوده تعمیر مبل خود را با حمل و نقلی رایگان ، به خانه شیک بسپرد .
لازم به یادآوری است در صورتیکه تعمیرات و یا مشکل جدی برای سرویس های مبلمان شما ، وجود نداشته باشد ؛ انجام پروسه در صورت تمایل مشتری می تواند در منزل و در حضور مشتری انجام بگیرد. در غیر اینصورت با حمل رایگان به محل کارگاه و بازگردانی دوباره به منزل ؛ خیال شما را بابت جا به جایی راحت خواهد کرد.

در پایان شما را دعوت می کنیم که به منظور اطمینان خاطر بیشتر و همچنین آشنایی بهتر با روند کار در خانه شیک و تعمیرات مبل در تهران ، نمونه تعمیرات انجام شده توسط مجموعه ما ، در شهر تهران را مشاهده بفرمایید. امید که در نحوه انتخاب و تصمیم گیری شما اثرگذار باشد.

نوشتهٔ پیشین
صفر تا صد تعویض پارچه مبل
نوشتهٔ بعدی
تعمیرات مبل جنوب تهران

پست های مرتبط

به این مقاله چند ستاره می‌دین؟
[ ۴ رای - مجموع امتیاز: ۴ ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست