تعمیرات مبل خود را در کرج به ما بسپارید

تعمیرات مبل در کرج، چگونه است؟

تعمیرات مبل خانه شیک، فقط منحصر به مناطق تهران نیست. تعمیرات مبل در کرج هم از جمله مناطقی است که خانه شیک، برعهده گرفته است و ساکنین نواحی مختلف کرج نیز می توانند از تجربه و سابقه این مجموعه در شهر کرج هم به راحتی برخوردار شوند.
تعمیرات مبلمان ؛ از دسته هزینه هایی است که اگر برای مبل های خود انجام دهیم عاقلانه است. به شرط آنکه هزینه کردن برای مبل شما توسط یک متخصص تایید هم شود.

در شهر کرج، با توجه به جمعیت آن تعداد زیادی کارگاه های تعمیر مبل نیز یافت می شود. اما باید حتما میزان تجربه در این کار و مهارت استادکاران را در نظر داشته باشید.
تعمیرات مبل در کرج، که توسط مجموعه ما برای شما در نظر گرفته شده است؛ منحصر به نوع خاصی از مبل ها نمی باشد و هر نوع تعمیر مبل در کرج را شامل می شود. مجموعه خانه شیک در کرج و مناطق اطراف آن، سعی دارد با استفاده از بهترین و ماهرترین متخصصان این کار و همچنین به کار گیری مواد با کیفیت و مرغوب، بهترین عملکرد را در مقایسه با هم صنفان خویش، برای شما فراهم آورد.

اگر قصد تعمیرات مبل در کرج را دارید، با یک تماس می توانید این کار را به عهده این مجموعه قرار داده و با اعزام کارشناس به محل مورد نظر شما؛ مبل را بررسی کرده و برآورد میزان آسیب و مدت زمانی که برای تعمیر مبل، باید در نظر بگیرید را به عرض شما خواهند رساند.

گاه اتفاق افتاده است که بدون جا به جایی و حمل مبلمان، تعمیرات آن در خانه مشتری صورت گرفته است و صاحب مبلمان از نزدیک در جریان نحوه تعمیر مبل خود بوده است.
تعمیر مبلمان در کرج را حتما برای یک بار با مجموعه خانه شیک امتحان نمایید.

تعمیرات مبل کرج
تعمیر مبل در کرج

ما در تمام مناطق کرج منتظر تماس شما هستیم.

نظر ویدئویی

برای دیدن نظرات بیشتر به صفحه مربوطه مراجع کنید

 

قبل و بعد از تعمیرات رویه کوبی مبل

دکمه اسکرول را با کلیک و لمس به چپ و راست هدایت کنید

 
نمونه کار تعمیرات مبلنمونه کار تعمیرات مبل

برای مشاوره و درخواست تعمیرات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

واحد فروش: ۶۷۵۳ ۲۰۰ ۰۹۱۰

رویه کوبی مبل در کرج:

هر وسیله ایی امروزه بسیار سریع دچار تغییر و تحول در مدل و طرح می شود. مبلمان هم همینطور است. تنوع در پارچه ها، انواع طرح و کنده کاری در مبل های استیل و کلاسیک ، تغییرات در ساختار درونی و مواد تشکیل دهنده جدید، از تغییراتی هستند که هر مبلی می تواند تجربه کند.

خانه شیک؛ تعمیرات مبل در کرج را به صورت متنوع و با توجه به نیاز مبل شما به تعمیرات مختلف، انجام می دهد. مشتری مجموعه خانه شیک می تواند بنابر سلیقه خود عمل کرده و با خواست مشتری هر نوع تعمیری اتفاق خواهد افتاد. به این ترتیب نتیجه کار آن چیزی است که مطابق میل مشتری است.
یکی از انواع تعمیرات مبلمان، انجام رویه کوبی مبل می باشد. رویه کوبی عملیاتی است که در آن، همه قسمت های مختلف یک مبل را تعمیر، تغییر و یا تعویض نماییم. این عملیات می تواند از بهبود و تقویت کلف مبل تا رنگ کاری، تعویض فوم و اسفنج، تعویض پارچه رومبلی، تعمیر فنرهای مبل و ….را شامل شود.
هر نوع از این اقدامات بستگی به نوع مبل شما داشته و همچنین نیازی که برای تعمیر توسط استادکار، دیده می شود.
رویه کوبی مبلمان استیل و راحتی و چرم و… با هم متفاوتند و به همین دلیل در ابتدای مقاله توصیه شد که از کارگاه های معتبر و با تجربه تعمیرات مبل در کرج، برای مبلمان خود استفاده کنید.

رویه کوبی مبل در کرجروکوبی مبل کرج
تعمیرات انواع مبل در کرجتعمیر مبل کرج

تعمیر انواع مبل در کرج:

تعمیرات مبل در کرج؛ که توسط خانه شیک اجرایی می شود، مختص یک نوع مبل خاصی نیست. ما در بازار انواع مبلمان را داریم که البته ممکن است به دلیل میزان قیمت، میزان استفاده از آنها کمتر یا بیشتر باشد.

از انواع مبل هایی که معمولا در منازل استفاده می شوند میتوان به مبل راحتی اشاره کرد. مبل های راحتی یکی از پرطرفدارترین مبل ها به شمار می آیند که در اکثر خانه ها لااقل یک دست از این مبل ها را می توان یافت.
مبل هایی بسیار راحت که از کنده کاری ها و تزئینات در آنها خبری نیست. حتی به راحتی میتوان دراز کشید و استراحت کوتاهی داشت. و معمولا هم بدون دسته اند.
مبل های دیگری که امروزه استفاده از آنها بسیار رواج پیدا کرده است، مبل ال است. مبل هایی که در هنگام چیدمان کنار هم به شکل ال انگلیسی در می آیند. از پارچه و یا چرم روکش می شوند و بسیار راحت هم می باشند. مصرف آنها بیشتر در اتاق نشیمن و جلو تلویزیون می باشد.
تعمیرات مبل در کرج، توسط خانه شیک، انواع کاناپه ها را هم شامل می شود. کاناپه هایی مانند چستر که لمسه کاری و دسته های گرد و بلند مهمترین نشانه آن است، کاناپه های سه نفره که دسته ندارند یا دسته کوتاهی دارند و از بالشتک برای راحتی بیشتر آنها، زیاد استفاده می شود، کاناپه تاکسیدو که پشتی بلند و دسته بلند وکشیده از ویژگی های آن است و یا راحتی هایی از جنس تماما چرمی و انواع مبلمان راحتی دیگر.

تعمیرات مبل در کرج شامل مبل های رسمی تر مانند مبلمان استیل و سلطنتی، کلاسیک پارچه یا کلاسیک چرم نیز می شود.
اگر مبلمان شما در هر گروه از دسته مبلمان های بازاری باشد، برای خانه شیک تفاوتی ندارد. این مجموعه با تجربه ایی که دارد، تعمیرات مبلمان شما را برعهده گرفته و به بهترین شکل انجام می دهد.

بهترین تعمیرات مبل در کرج:

از نظر شما یک مجموعه خدمات تعمیر مبل؛ باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا مورد قبول شما قرار بگیرد؟
همه کارگاه هایی که در این زمینه مشغول به کار هستند، دارای خصوصیات و چهارچوب کاری خاصی هستند که ممکن است کارگاهی دیگر فاقد آن باشد. به عنوان مثال:

 • شاید اولین و مهمترین و اصلی ترین ویژگی یک کارگاه تعمیر مبل؛ تخصص و تجربه و سابقه آن کارگاه است. اینکه طی چندسال مشغول به انجام این خدمات هستند و رضایتمندی مشتریان قبلی این مجموعه ها در چه حد و اندازه ایی بوده است. این اطلاعات را می توان هم از رزومه کاری خود مجموعه که در اختیار عموم قرار می دهد و همچنین نظرات و به اصطلاح کامنت هایی که مردم در فضای مجازی متعلق به آنها، قرار داده اند، به راحتی متوجه شد. در رابطه با کارگاه ها و مجموعه های تازه کار معمولا خبری از این اطلاعات نیست!
 • دومین ویژگی شرایطی است که شرکت برای مشتریان خود در نظر می گیرد. مثلا خانه شیک علاوه بر اعزام کارشناس برای بررسی مبل شما در اسرع وقت، حمل و نقل رایگان برای جا به جایی مبلمان شما را هم در نظر گرفته است تا از این بابت نگرانی نداشته باشید.
 • مورد سوم هزینه هایی است که بابت تعمیر مبل باید پرداخت شود. این هزینه ها بستگی به نوع تعمیری که باید روی مبل صورت بگیرد، به حجم کار صورت گرفته از اندک و جزئی گرفته تا تعمیراتی سنگین و زیاد، هزینه استفاده از وسایل و مواد تعویضی مانند قیمت فوم و پارچه؛ و…. بستگی دارد.
  کارگاه های منصفی که به شکلی عادلانه هزینه های تعمیر را فاکتور می کنند، معمولا تحت جریان های بازار که چندان ارتباطی هم با تعمیر مبل ندارند؛ قرار نمی گیرند! این کارگاه ها به دلیل خوش انصافی خلی زود جای خود را چه در فضای حقیقی و چه مجازی، پیدا می کنند.
 • تعهد و مسئولیت پذیری و خوش قولی از فاکتورهای مهم دیگری هستند که برای انتخاب مجموعه خدمات تعمیرات مبل در کرج؛ بسیار اهمیت دارد.

تعویض رویه مبل در کرج:

یکی از خدماتی که خانه شیک برای تعمیرات مبل در کرج؛ ارائه می دهد رویه کوبی مبل ها است. رویه کوبی یعنی اگر پارچه و روکش مبل شما دچار آسیب و یا فرسودگی شده باشد یا اصلا از آن دلزده شده و می خواهید آن را تغییر دهید، می توانید رویه مبل را از هر جنسی که باشد، تغییر دهید.
انجام این کار و نتیجه نهایی اش شاید یکی از هیجان انگیزترین قسمت های تعمیرات مبلمان باشد. وقتی مبل خود را می بینید که چقدر تغییر کرده و زیباتر شده است،مسلما خوشحال خواهید شد.
انجام رویه کوبی در بخش تعمیرات خانه شیک از جمله تعمیرات مبل در کرج؛ با سلیقه خود مشتری اتفاق می افتد. به این ترتیب که مشتری پارچه و رویه جدیدی با نظر خودش، انتخاب کرده و توسط کارشناس این بخش، رویه قدیمی جدا شده و رویه جدید، جایگزین می شود.
البته ذکر یک نکته بسیار مهم در اینجا ضروری است و آن اینکه رویه کوبی مبل؛ زمانی که کلاف مبل دچار اشکال نباشد می تواند انجام بگیرد.

بهترین تعمیرات مبل در کرج
مناطق تحت پوشش تعمیرات مبل در کرج:

استان البرز به مرکزیت شهر کرج، خود به مناطق چندگانه ایی تقسیم شده است و علاوه بر این شهرستان های نزدیک به کرج نیز می توانند شامل موضوع تعمیر مبلمان هم بشوند.
از مناطق شمالی شهر کرج تا جنوبی، غربی و شرقی هر ده منطقه، تحت پوشش تعمیرات مبل در کرج، قرار می گیرند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به وب سایت مجموعه خانه شیک؛ مراجعه کنید.

تعمیرات مبل باغستان تعمیرات مبل گوهردشت
تعمیرات مبل فردیس تعمیرات مبل عظیمیه 
سوالات متداول

هزینه تعمیر مبل در مناطق کرج چگونه است؟

قیمت تعمیرات در مناطق کرج بسته به خرابی مبلمان شما متغیر است و خرابی های مختلف مبل شما شامل شکستگی، رویه کوبی، تعویض پارچه مبل و رنگکاری میباشد. به صورت میانگین هزینه تعمیر انواع مبلمان از ۵۰۰ هزار تومن به ۷ میلیون تومان میرسد.

بهترین تعمیرات کاران مبل در کرج را بشناسید

تعمیرات مبل قبل از اینکه یک کار صنعتی در این حوزه باشد یک هنر محسوب میشود و هر کارگاهی توانایی های مختلفی دارد. شرکت خانه شیک برندی با پیش از ۳۵ سال سابقه کار تخصصی و بالغ بر ۶۸۳ نمونه کار موفق در این زمینه میتواند به شما کمک کند.

هزینه حمل و نقل و ایاب ذهاب در کرج به چه صورت است؟

بعد از تماس با کارشناس و تایید تعمیرات مبلمان شما، تیم ارسالی ما به منزل شما در کوتاه ترین زمان ممکن خواهد بود و بعد از تعمیر مبلمان، به منزل شما نایلون کشیده فرستاده خواهد شد و تمام این فرایند بدون هیچ هزینه ای و کاملا رایگان انجام خواهد شد

در چه صورتی بفهمیم مبلمان ما نیاز به تعمیرات دارد؟

تعمیر مبل یا خرید مبل جدید؟ کدام کار را انجام دهیم بهتر است؟ آیا تعمیر مبل هزینه اضافه کردن نیست؟ آیا نتیجه تعمیر مبل مطابق چیزی که انتظار داریم، خواهد بود؟ جواب تمامی این سوال ها را میتوانید با کلیک روی اینجا ببینید

 

در انتها لازم به یادآوری است که هزینه حمل و نقل در خانه شیک، رایگان بوده و فرقی ندارد که در کجا ساکن هستید. انجام کلیه امور تعمیرات مبل در کرج، را بدون هزینه جا به جایی خانه شیک متقبل خواهد شد.
شما چه انتظار دیگری از یک مجموعه خدماتی دارید؟
با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
تعمیرات مبل شمال تهران

پست های مرتبط

 

به این مقاله چند ستاره می‌دین؟
[ ۱۱ رای - مجموع امتیاز: ۵ ]

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام خسته نباشید به منطقه گلشهر کرج هم خدمات رسانی دارید؟؟؟ و میخواستم بدونم برای رویه کوبی مبل ۷ نفره چقدر هزینه بر میداره؟؟ ممنون

  پاسخ
  • تیم محتوای خانه شیک
   آذر ۱۹, ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق٫ظ

   سلام قربان بله به منطقه گلشهر هم خدمات رسانی داریم برای استعلام قیمت تعمیر مبل شما با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایید. ۰۹۱۰۲۰۰۶۷۵۳

   پاسخ
 • سلام برای تعمیر مبل راحتی چقدر هزینه و زمان میبره؟؟ و طرح و نقش پارچه رو خودمون باید انتخاب کنیم؟؟؟

  پاسخ
  • تیم محتوای خانه شیک
   آذر ۲۸, ۱۳۹۹ ۲:۲۶ ب٫ظ

   سلام قیمت و زمان بستگی به خرابی و نوع تعمیرات مبل شما دارد ولی در کل زمان و هزینه بسیار مناسبی را با ما تجربه خواهید کرد در مورد طرح نقش هم خودتان انتخاب میکنید

   پاسخ
 • سلام دو عدد مبل دارم هردوزیر سازی نیاز دارند و یکی تعویض پارچه بنفشه کرج هستیم برای این منطقه خدمات دارید آیا و هزینه چقدر هستش

  پاسخ
  • تیم محتوای خانه شیک
   اسفند ۱۵, ۱۳۹۹ ۴:۲۹ ب٫ظ

   سلام وقت بخیر به منطقه شما خدمات داریم و هزینه زیر سازی بسته به نوع و خرابی مبل شما بستگی دارد و هزینه پارچه مبل شما بسته به متراژ و کیفیت پارچه وابسته است. لطفا برای استعلام هزینه دقیق با شماره ۰۹۱۰۲۰۰۶۷۵۳ تماس حاصل کرده و یا عکس مبلمان خود را با چند روش که در سایت توضیح داده شده است بفرستید (واتساپ – تلگرام – اینستاگرام)

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست